Департамент містобудування
та архітектури

Харківської обласної державної адміністрації
02 березня 2021

На засіданні було розглянуто тринадцять проєктів містобудівної документації. У межах реалізації програми Президента України «Велике будівництво», з метою вирішення вкрай важливого питання для розвитку регіону, розроблено детальний план території для реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на території Богодухівського району Харківської області. 

 Крім того, для вирішення питань соціально-економічного розвитку територій сіл з урахуванням державних та приватних інтересів, розглянуто проєкти генеральних планів та планів зонувань трьох населених пунктів Харківської області, а саме: села Козіївка Богодухівського району (колиш. Краснокутського району) та генеральні плани сіл Кантакузівка та Вільхівське Валківського району. Генеральний план визначає пріоритетний розвиток села, розвиток виробничої, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, забезпечує формування національної екологічної мережі та є інструментом державного регулювання територій.

Для підтримки інвестиційної діяльності та економічного зростання, в рамках вирішення питань у виробничий сфері, надання додаткових робочих місць, на замовлення місцевих органів влади, розглянуто три детальні плани територій  на території сел. Бабаї,  смт Васищеве, Дергачівської міської ради Харківського району Харківської області.

Також, розглянуто детальний план території для визначення планувальної організації території розміщення житлової, громадської, садівничої та комерційної забудови на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області.

Для підтримки інвестиційної діяльності та економічного зростання територій Харківської області були розглянуті детальні плани територій для будівництва комплексу споруд сонячних панелей фотоелектричних елементів на території Богодухівського району Харківської області, розміщення магазину в смт Андріївка Ізюмського району (колиш. Балаклійського району) та прибудов до магазину  в місті Ізюм Харківської області.

    Наявність містобудівної документації дозволить місцевим органам влади у повній мірі вирішувати питання планування, забудови і управління територіями. 

Гаряча лінія департаменту
+38 (057) 700-36-48

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6